En İyi ve Yeni Savaş Oyunları
En İyi ve Yeni Savaş Oyunları Son dönemde vaktimizi iyi yönde geçirmek içi oyun oynama faaliyetleri içerisine girmekteyiz. Oyun denilince akla ilk olarak savaş oyunları gelmektedir. Adrenalinin zirveye tırmandığı bu oyunlarda güç ve performans en önemli faktörlerin de başında yer alıyor. Bu sayede ne kadar başarılı olursanız hem seviye atlıyor hem de oyunda kullanmak üzere gerekli sava malzemelerine sahip oluyorsunuz. Bu sezonda da oyun severlerin kalbine dokunacak birbirinden güze savaş oyunlarını bulabilmek mümkün hale dönüşüyor. Hız, performans, güç ve çevikliğe dayalı harika savaş oyunlarıyla artık sizlerde kendinizi en güzel şekilde test etme şansına sahip olacaksınız. Hemen oynamak için oyunoyna.la/savas-oyunlari Adresini ziyaret edebilirsiniz. Savaş oyunlarını oynamak isteyen kişiler saldırı timi 3, mafya adamı 9, generaller yaratıklara karşı, korsan savaşları 2, contra, kral geçidi 2, gölge haydut 2, treni koru 2, viking hazineleri, arıların savaşı, element savaşları, siyah adam intikam gibi severek oynayacağınız savaş oyunlarını bulabilmenizde mümkündür.  

2017 Savaş Oyunları Oyna

Oyuncuların son dönemde sabırsızlanmış olduğu 2017 yeni çıkacak pek çok oyunlar bulunuyor. Bu sezon savaş yılı olacağını çıkacak oyunlarla da net bir şekilde görebilmemiz mümkün oluyor. 2017 savaş oyunları bakıldığında favori olanları şu şekilde sıralamamız da mümkün olacak. Buna göre,

Prey Savaş Oyunu

FBS tarzı bir oyun olarak karşımıza çıkan Prey savaş oyunu, oyuncular tarafından oldukça fazla sevilecek. Oyun, PS4, Xbox, One ve PC’de rahatlıkla oynanabilmektedir. Bilim kurgu oyunlarını sevenler için tasarlanmış olan Prey, yeni bilgiler kazanılmasını sağlıyor.   

The Surge Savaş Oyunu

Zombilerle dolu bir fabrika içerisinde kötülüklerle savaşmayı sevecekseniz bu oyun tam size uygun olacaktır. Fakat burada en önemli hususlardan birisi de savaştığınız güvenlik robotlarına karşı son derece dikkatli olmanız gerekecektir.   

Destiny 2 Oyunu

Savaş oyunları, oyuncular tarafından oldukça fazla sevilerek ilgi görür. Diğer oyunlar içerisinde de en çok savaş oyunu oynayan kişileri görebilmekteyiz. Gerek yetişkinler gerekse de gençler tarafından ilgi alaka görülmüş olduğu savaş oyunuyla adrenalinin tepeye tırmanmasını sağlayabilirsiniz. Bu oyunlardan birisi de destiny 2 olacaktır. Sinemati ortamı ve yüksek çözünürlüğe sahip silahları sizi oyunun içerisine daha fazla sürüklüyor. Bu sayede düşmanlarınızla daha fazla keyif alarak çatışma şansını yakalıyorsunuz.   

Online Savaş Oyunları

Teknolojinin hız kesmeden çağımız içerisinde yer almasıyla birlikte artık online oyunlar platform aracılığıyla da savaş oyunları oynamak oldukça kolay hale dönüşüyor. En yüksek puan alan ve en adrenalinli savaş oyunlarını oynayarak zamanlarınızın daha güzel şekilde geçmesini de sağlamaya başlayabilirsiniz. 2017 yılı için oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen oyunlar bulunuyordu. Bu oyunlar Hell Raid, half life 3, Bio Shock Vita, Arena Of Fıta gibi maceranın zirveye taşındığı oldukça iddalı özelliğe sahip olan oyunları da oynayabilirsiniz. Savaş ağırlıklı pek çok flash yahut tarayıcıdan oynanacak savaş oyunları bulunuyor. Yıldız Savaşı B unlardan biri olarak gözümüze çarpmaktadır. Bu oyunlara internet ağı üzerinden geçiş yaparak dilediğiniz zaman dilimi içerisinde de gönül rahatlığı ile oynamaya başlayabilirsiniz.  

Adrenalinli Flash Savaş Oyunları

Adrenalini araya oyuncular artık flash savaş oyunları içerisinde de istediği bu heyecanı yakalama şansına sahip olacaklar. Flash oyunlara göz atıldığında ise kıyı kuşatması, yamaç komandosu, öfkeli savaşcı, kung fu panda, taktik savunma, komando, avatar kale, asil savaşçı gibi severek oynabileceğimiz oyun grupları yer alıyor. Bu oyunlarda en önemli dikkat gereken hususlardan birisi de hem dikkatli olmak hem de çevikliğinizi göstermek olacaktır. O halde hemen sizlerde bekleme yapmadan birbirinden güzel ve iddalı savaş oyunlarını oynamaya başlayarak hayatınızdan adrenalini de eksik etmemeye başlayın. Size hitap edecek binbir çeşitli en yeni ya da bir türlü vazgeçilemeyen oyunları oynamaya başlayabilirsiniz.
Son Aktiviteler
Bizim Seçtiklerimiz