Türkçe MSP oynama zamanı.

Siz de bir film yıldızı olmak istemez misiniz?

Öyleyse hiç beklemeyin ve MovieStarPlanet oyununa kaydolun.

Oyuna ilk girdiğinizde karakterinizi ve kullanıcı adınızı seçiyorsunuz. Herkesin gözdesi olabilmek için en güzel görünümü seçmeniz çok önemli. Görünümünüzü seçtiğinize göre artık MovieStarPlanet’in sihirli dünyasına katılmak için hazırsınız.

Oyunu oynarken kendinizi daha da çekici hale getirebilmek için alışveriş yapabilir, diğer oyuncular ile çekiciliğinizi yarıştırabilirsiniz. Ayrıca oyunda sadece giyim değil; birçok aksesuar da bulunmaktadır. Birçok aksesuar ve giysi ile en güzel tasarımları oluşturabilirsiniz. Oyun içerisinde diğer oyuncular ile oynanabilen birçok oyun da bulunmakta. Hem diğer oyuncular ile sohbet ederken, hem de oyunlar sayesinde eğlenceli vakitler geçirilebiliyor. Film şehri sayesinde çektiğin fotoğrafları, film haline getirip herkesin görmesini sağlayabilirsin. Arkadaşlarınla geçirdiğin keyifli vakitleri fotoğraflayıp, eğlenceli bir video haline getir ve herkesin bu harika zamanlarını izlemesini sağla. Bunları yaparken altın kazan ve daha güzel giysiler ve aksesuarlar almaya hak kazan.

En güzeli de kazandığın altınlar ile kendine özel evcil hayvanlar alabilirsin. Evcil hayvanlarını sergileyebilir, onlara da aksesuarlar ile daha sevimli haller kazandırabilirsin. Kısacası moviestarplanet sayesinde film starlarının hayatlarına girebilir, onlar gibi bir hayat sürebilirsin. MovieStarPlanet Türkçe versiyonu sayesinde artık her şey daha anlaşılır. MSP oyunu ile film starlarının hayatlarının her evresini gözlemlemeye hazır ol. Tek yapman gereken kaydolup, maceralara atılmak.

 

MSP OYNA

Son Aktiviteler
Bizim Seçtiklerimiz